Стань майстром перманентного макіяжу всього за 7 днів!

Реєструйся на базовий курс з перманентного макіяжу і опануй прибуткову професію!

Стань майстром перманентного макіяжу всього за 7 днів!

Реєструйся на базовий курс з перманентного макіяжу і опануй прибуткову професію!

Найпопулярніші категорії сайту

Студія перманентного макіяжу та естетичної косметології Світлани Добронравової - це твій простір краси та досконалості.

Ми глибоко переконані, що кожна жінка повинна почувати себе красивою, незалежно від віку чи фізіологічних особливостей свого тіла.


Ми робимо якісне нанесення перманентного макіяжу брів, губ та повік (стрілки), косметологічні процедури по омолодженню шкіри, а також проводимо навчання за напрямками: Майстер бровіст, Перманентний макіяж, Естетичне омолодження шкіри, Мінітату, Ламінування вій/брів.

 • Досвід
  Усі процедури проводяться сертифікованим фахівцем. 95% наших клієнтів стають постійними.
 • Безпека і якість
  Використовуються
  лише сертифіковані пігменти та анестезія європейського зразка і, звичайно, тільки разові розхідні матеріали.
 • Грамотний підхід
  Перед початком процедур аналізуються анатомічні особливості обличчя клієнта і підбираються найоптимальніші колір і форма необхідної ділянки.
 • Кваліфіковане навчання
  Ми випустили вже понад 50 учнів, які зараз надають якісні послуги. Ми даємо практичні навики, які приносять реальний прибуток і постійних клієнтів.

Не знаєте чи підійде вам перманентний макіяж?

Запишіться на безкоштовну консультацію!
Ми допоможемо підібрати форму, яка буде максимально гармонійно та натурально виглядати на вашому обличчі.

Що таке перманентний макіяж?

Перманентний макіяж - це косметологічна процедура, що передбачає введення пігменту (фарбника) в поверхневий шар шкіри. Завдяки цьому визначена ділянка обличчя набирає більш виразного кольору і форми.
Зараз популярний татуаж, який виглядає натурально, як ніби Ви злегка підфарбували брови олівцем або тінями. Про такий татуаж Вам ніколи не скажуть «о, у тебе татуаж?». Перманентний макіяж сьогодні – це високохудожня процедура, що вимагає від хорошого майстра постійного розвитку, підвищення кваліфікацій, вродженого смаку.
Перманентний макіяж (татуаж) виконується за допомогою спеціальних машинок. З їх допомогою пігмент вносять в поверхневий шар шкіри за допомогою зворотно-поступального руху голки.
Як і всюди перманентний татуаж у Львові пропонується багатьма майстрами і навіть в деяких салонах. І дуже важливо знайти для себе перш за все хорошого майстра, а не просто хорошу ціну татуажу. Адже цій людині ви довіряєте своє обличчя.
Навчання

Хочете освоїти перспективну професію?

Запишіться на безкоштовне перше заняття просто зараз!
На ньому ви зможете спробувати себе в бюті сфері і зрозуміти чи підходить це вам

Про майстра

Вітаю, мене звуть Світлана Добронравова. Я сертифікований майстер з перманентного макіяжу та естетичного омолодження шкіри, переможець чемпіонату IBV 2021 заживших робіт, тренер міжнародної академії.


За 6 років я зробила більше 3 тисяч процедур своїм клієнтам. Вони отримали виразний погляд, шикарні губи, підтягнуте і доглянуте обличчя.

Я також проводжу навчання за напрямками Brow Master, Майстра перманентного макіяжу та Ламінування вій.

Безмежно люблю свою роботу і тішуся досягненням своїх учнів.


Що говорять про нас клієнти

Найпоширеніші запитання щодо перманентного макіяжу

Кому можна робити перманентний макіяж.

Татуаж брів, губ чи повік можна робити будь-кому і в будь-якому віці. Протипокази до нього є, але це поодинокі випадки, пов'язані з конкретними захворюваннями чи станами. Вцілому особливих обмежень до процедур татуажу немає. В багатьох випадках навпаки татуаж допомагає приховати шрами, вирівняти асиметрію чи скорегувати форму. А ще - це чіткістть контурів, виразність погляду, об'єм губ і, що не маловажливо - це впевненість у собі, в своїй привабливості.

Для кожного віку є свої особливості в проведенні процедур. Це залежить і від структури шкіри, і від розуміння майстром механізму вікових змін. З віком форми втрачаються, колір тусклішає, формується ефект навислої повіки . І з усім цим чудово справляється перманентний макіяж.

Протипокази до татуажу.

 • Цукровий діабет;
 • Захворювання пов’язані із пониженим згортанням крові;
 • Епілепсія;
 • Вагітність та період лактації;
 • Запальні захворювання шкіри в зоні бажаного татуажу;
 • Герпес в стадії загострення;
 • Високий артеріальний тиск;
 • Келоїдні рубці;
 • Новоутвори невідомої етіології;
 • Онкологічні захворювання;
 • Важкі соматичні захворювання;
 • Алергія на анастезію
 • Імунні та автоімунні захворювання
 • ВІЛ

Які можливі наслідки після татуажу.

Випадки алергії виникають дуже рідко. Чи не 1 з 1000 і рідше. Справа в тому, що всі пігменти які ми використовуємо, сертифіковані, американські або європейські (Flaxtap, Aqua, A&l Schendel, Viva, WizArt, Nouveau Contor) і які відповідають високим стандартам виробництва. Вони проходять жорстке тестування і перевіряються на шкірі. Не соромтесь, та питайте в майстра, які пігменти він використовує, піклуйтесь про своє здоров`я!