Ідеальний перманентний макіяж -

це підкреслення вашої природної краси

Нам довірили свої обличчя вже більше 1000 клієнтів!

Перманентний макіяж (татуаж) брів

Техніка нанесення татуажу: пудрове напилення (або ще по-іншому тіньова, піксельна, акварельна, градієнт, омбре).

Такий метод виконується за допомогою машинки для перманентного макіяжу - голкою легкими рухами, поверхнево, заповнюється вся поверхня брови, уникаючи різких кутів і чітких ліній, щоб досягнути ефекту природнього градієнту від світлого до темного.


Така техніка підходить для будь-якого типу шкіри.

Після загоєння брівки виглядають ніжно та натурально.

Форма та колір підбирається індивідуально для кожного клієнта, корекція робиться один раз через місяць після процедури.


Перманентний макіяж носиться до 2 років!

Перманентний макіяж (татуаж) губ

Це поверхнева пошарова розтушовка пігменту, яка після загоєння, в залежності від обраної техніки виглядає натурально чи яскраво.

Перманент губ - прекрасний засіб для жінок, які хочуть виглядати красиво у будь який час дня, і не шукати помаду після кожної випитої чашки кави! Перманент губ додасть яскравості блідим губам, виправить асиметрію, візуально збільшить об‘єм губ та скоректує при необхідності форму.

Будьте красиві завжди!

Татуаж повік (стрілки)

  • міжвійкова стрілка,
  • класична стрілка,
  • стрілочка з розтушовкою.

Виразний і чарівний погляд — мрія кожної жінки, а стрілочки в макіяжі — саме те, що потрібно. Не кожна зможе вміло їх намалювати. А ось стрілки, виконані з допомогою татуажу суттєво полегшать життя: час на ранковий макіяж скоротиться і відпаде необхідність поправляти його протягом дня.

Послідовність у проведенні процедур татуажу

1
Консультація
Визначення типу шкіри та обговорення бажаної форми і кольору ділянки напилення
2
Створення ескізу
Підбір форми та створення ескізу
3
Анестезія

Нанесення кремового анестетика

4
Нанесення пігменту
Внесення пігменту в верхній шар епідермісу

Запишіться на безкоштовну консультацію до спеціаліста з перманентного макіяжу!

Макіяж без макіяжу – найвищий ступінь мистецтва виглядати доглянуто, натурально та дорого.
Володіють таким мистецтвом не всі. Брак часу, алергія або банальне невміння робити гарну форму брів чи рівні стрілочки періодично змушує жінок відмовлятися від косметики.
У такому разі рятує перманентний макіяж– бездоганний мейк на кожен день, який не кидається в очі та не потребує багато вашої уваги.
З ним можна спати на годинку довше, гуляти під дощем, пірнати у море, займатися красивою в спортзалі та цілувати, не залишаючи слідів.
Він ніколи не змивається. Не стирається. Не розмазується. Не тече.
Натуральний татуаж губ, брів, очей надає вам впевненості в собі. А це прикрашає жінку більше будь-якого професійного макіяжу!

Корисна інформація про татуаж брів

Скільки триває процедура татуажу брів
Триває процедура татуажу десь близько 1,5 – 2 години. Після процедури потрібно кілька разів протягом дня обробляти брови хлоргексидином, після цього тиждень не мочити зону татуажу, не чесати, та не здирати кірочки.

Після татуажу ні в якому разі не можна:
– приймайте гарячої ванни, бані, сауни, басейн та солярій протягом 10 днів;
– знімати самостійно кірочку;
– користуватись косметикою інтенсивно та кремами з кислотами;
– не варто зловживати спиртним;
– в цей період не варто робити агресивних косметичних процедур: пілінг, апаратну чистку.
– якщо Ви запланували поїздку на море, то варто перенести процедуру.

Що відбувається з бровами після загоєння
Після першої процедури шкіра на місці татуажу оновлюється і лущиться, так як все-таки на ній є мікротравми. Також відходить пігмент, який лежав у верхньому шарі епідермісу, і через тиждень татуаж світлішає, тому що наростає нова, більш щільна, молода шкіра. По закінченню місяця після татуажу закінчується процес регенерації шкіри – вона повністю оновлюється і нарешті проявляється правильний відтінок пігменту. Якраз в цей час ви зможете побачити, як ваші брови будуть виглядати в результаті, більш насичений колір буде після корекціі, яку можна робити не раніше ніж за 28 днів після першої процедури.

Разом веселіше!
Приведи подругу і отримай -50% на корекцію
Які бувають види татуажу брів
Існує 3 основні види татуажу, це:

• Волоскова техніка (коли промальовується кожен волосок за певною схемою)
• Тіньова ( пудрове напилення )
• Змішана (коли вимальовуються волоски і між ними кладеться тінь).

Волоскова техніка перманентного макіяжу може бути виконана апаратним методом або ручним (мікроблейдинг). При роботі з апаратом для перманентного макіяжу відбувається наступне: голка проколює шкіру (кілька тисяч разів на хвилину), входить і виходить з неї, створюючи таким чином величезну кількість міні-проколів і кожен раз віддаючи невелику кількість пігменту в шкіру.
Що ж відбувається при мікроблейдингу?
Шкіра розрізається лезом до шару дерми, як скальпелем. Потім в ці надрізи вноситься пігмент.
А що таке надріз? Це пошкодження верхнього шару шкіри, що супроводжується виділенням крові і рубцюванням. Якщо хірург після проведеної операції не зашиє шкіру, то вона зарубцюється грубо, широко і некрасиво, так як на місці надрізу утворюється велика кількість сполучної тканини.
Поки ми маємо справу з мікроблейдингом, мова йде, звичайно про мікрошрами.Саме через травматичність багато досвідчених майстрів відмовилися від нього на користь апаратного методу.
Метод тіньової розтушовки. Тіньова техніка виконується за допомогою машинки для перманентного макіяжу: тут голкою легкими рухами заповнюється вся поверхня брови. Зараз тенденція така, що всі майстри намагаються заповнювати брову уникаючи різких кутів і чітких ліній, щоб у брови був градієнт від світлого до темного, тим самим надаючи природності татуажу.

Техніка тіньової розтушовки підходить для будь-якого типу шкіри.
А якщо ти вже знайома з перманентним макіяжем як користувач і хочеш себе спробувати в ролі майстра - тобі точно до нас на Курс перманентного макіяжу. В студії проводиться також навчання майстрів бровістів та курси по ламінації вій.
Словом кожен зможе знайти для себе той напрямок роботи, який підійде саме йому.